در باره ما

در باره ما

رزومه شرکت آراد سپهر آویژه

 

الف‌- معرفی شرکت:

نام شرکت

آراد سپهر آویژه

نوع شرکت

مسئولیت محدود

شماره ثبت

429524

آدرس

تهران، یوسف آباد، خیابان مهرام، کوچه ۳۶ غربی پلاک ۳۴ طبقه اول

کدپستی

1431935611

تلفن

860951070

پست الکترونیکی

info@aradsepehr.com

وب سایت

www.AradSepehr.com

معرفی و زمینه فعالیت:

 

هدف از تاسیس شرکت آراد سپهر آویژه، پشتیبانی، حمایت و کمک به فعالان حوزه تولید کشور و توانمند سازی در ارائه محصولات اولیه مورد نیاز کارخانه‌ها در جهت تولید حداکثری، پایداری و افزایش تولید و همچنین رشد تکنیکال و به‌روز مواد اولیه در دنیا است که این شرکت اقدام به واردات مواد اولیه با کیفیت و استاندارد، متناسب با درخواست مشتری و بازار از سراسر دنیا اقدام به واردات می‌نماید.

بر همین اساس، شرکت آراد سپهر فعالیت خود را در زمینه واردات مواد اولیه شیمیایی در حوزه غذایی، آرایشی و بهداشتی و دارویی از سراسر دنیا و همچنین واردات اسانس‌های آرایشی و بهداشتی از اروپا را در اولویت فعالیت خود قرار داده است.

از همین رو شرکت آراد سپهر با مجموعه‌ای کامل و حرفه ای و ارائه خدمات با کیفیت در اسرع وقت سعی در تامین کالای اساسی شرکت به صورت موجودی انبار و پورفورمایی در دستور کار خود قرار داده است.

با توجه به ظرفیت‌های بالای کشور در حوزه تولید و مشکلات پیش آمده در تحریم کشور و سختی و پیچیدگی امور بازرگانی این شرکت آمادگی خود را در واردات انواع محصولات ذکر شده در اختیار تولید کنندگان قرار داده تا با فراغ بال تمرکز خود را در تولید و پیش برد اهداف بلند مدت خود قرار دهند. گستره فعالیت این شرکت در تمامی کشور و محدود به نقطه خاصی نمی‌باشد.

شرکت آراد سپهر آویژه با توجه به اقبال عمومی به صادرات از ابتدای سال توانمندی خود را در حوزه صادرات همچون واردات در دستور کار خود قرار داده و توانایی صادرات به کشورهای همسایه را دارا می‌باشد. لذا در صورت درخواست و توانایی تولیدکنندگان محترم توانایی صادرات و بازاریابی در کشورهای مختلف را به همکاران گرامی ارائه می‌دهد.

ارتباط سریع

همکاری-صادرات-واردات

آشنایی با آراد سپهر

اخبار صادرات و واردات